• -
  •   Bezpłatna dostawa od 100 zł

Sprzedaż hurtowa biżuterii srebrnej

Ponad 25 lat doświadczenia.
Bardzo duży wybór biżuterii srebrnej, pierścionki zaręczynowe, obrączki, kolczyki, łańcuszki i złote medaliki.

Na bieżąco śledzimy zmieniające się trendy na rynku oraz potrzeby i oczekiwania klientów. Dlatego nie stoimy w miejscu i dopasowujemy ofertę oraz profil działalności do wymagań naszych klientów. Działamy w branży jubilerskiej już ponad 25 lat, co pozwoliło nam zdobyć cenne doświadczenie, które przekłada się na jakość usług świadczonych przez Srebro Wójcik. Początki naszej działalności to hurtowa sprzedaż biżuterii srebrnej. Choć dziś ofertę kierujemy także do klientów detalicznych, nie zapomnieliśmy o swoich początkach. Nadal realizujemy zamówienia hurtowe i współpracujemy z wieloma odbiorcami nie tylko w Polsce, ale też poza jej granicami.

Pragniemy sprostać oczekiwaniom każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Dlatego dbamy o różnorodność asortymentu. Jest to możliwe dzięki wieloletniej współpracy ze sprawdzonymi producentami biżuterii zarówno z Polski, jak i Włoch, Tajlandii czy też Chin. W asortymencie posiadamy niepowtarzalne kolekcje zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. To stylowe bransoletki, łańcuszki, wisiorki, naszyjniki, kolczyki, pierścionki, broszki i nie tylko. Wśród nich znajdują się zarówno dodatki klasyczne, jak i nieco ekstrawaganckie.

Partner godny zaufania

Przez te wszystkie lata prowadzonej przez nas działalności zdobyliśmy zaufanie szerokiego grona nie tylko klientów, ale też producentów wyrobów jubilerskich. Hurtowa sprzedaż biżuterii srebrnej to fundament naszej firmy. Od tego zaczynaliśmy i nie zamierzamy z tego rezygnować. Wręcz przeciwnie – stale poszukujemy nowych rozwiązań, by móc zapewnić naszym klientom jak najlepsze produkty w atrakcyjnych warunkach cenowych.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Sprzedaż online dla hurtowników

www.srebrowojcik-hurt.pl

Masz pytania? Chcesz złożyć zamówienie telefonicznie?
Zadzwoń do nas! 538 358 012

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl