- Materiał: srebro
- Próba srebra: 925
- Kamień: perła syntetyczna
- Waga: ok. 3.80 g
- Długość: 4.6 cm
- Wymiary elementu: 3.5 cm x 1.7 cm
*Łańcuszek nie jest przedmiotem sprzedaży.
Odkryj wyjątkowy wisior w stylu vintage, który zachwyca subtelnym motywem kwiatu kalii oraz klasycznym blaskiem perły. Wykonany z oksydowanego srebra próby 925, łączy w sobie elegancję i artystyczne rzemiosło, doskonale wpisując się w estetykę biżuterii retro.
Ponadczasowa elegancja pereł i oksydowanego srebra
Misternie zaprojektowana forma kwiatu kalii kryje w sobie białą perłę, symbolizującą czystość, harmonię i kobiecość. Oksydowane srebro podkreśla detale i dodaje biżuterii niepowtarzalnego charakteru.
Inspiracja naturą
Kalia to kwiat pełen wdzięku i delikatności, co sprawia, że wisior ten doskonale komponuje się z romantycznymi, eleganckimi oraz codziennymi stylizacjami.
Idealne dopasowanie do różnych okazji
Wisior świetnie prezentuje się na srebrnym łańcuszku, tworząc stylowy dodatek zarówno do codziennych, jak i wieczorowych kreacji.
Piękny prezent dla miłośniczek biżuterii vintage
To doskonały wybór na urodziny, rocznicę, Dzień Matki czy inne wyjątkowe okazje. Idealnie komponuje się z kolczykami i bransoletką z tej samej kolekcji, tworząc harmonijny zestaw.
Dodaj odrobinę klasycznego piękna do swojej kolekcji i ciesz się ponadczasowym stylem!