•   Bezpłatna dostawa od 100 zł         Darmowy zwrot

Pomysły na prezent na rocznicę ślubu

Choć o miłość trzeba dbać każdego dnia i okazywać ją przede wszystkim czynami i mniejszymi bądź większymi gestami każdego dnia, a nie słowami, warto od czasu do czasu podarować ukochanej osobie wyjątkowy prezent. Szczególną okazję do wręczenia upominku od serca jest rocznica ślubu. To piękne święto, dlatego też wymaga wyjątkowej oprawy – w końcu to rocznica dnia, w którym dwoje ludzie przysięgło sobie miłość do końca życia, na dobre i na złe.

Gdzie szukać pomysłów na prezent na rocznicę ślubu?

Oczywiście, ile osób, tyle różnych gustów, preferencji oraz potrzeb. Jednych ucieszy praktyczny upominek do domu, innych natomiast coś bardzo osobistego. Uniwersalnym rozwiązaniem jest natomiast biżuteria srebrna bądź złota. Kochają ją nie tylko kobiety, ale też mężczyźni - ważne, by dopasować ją do konkretnej osoby i jej stylu.

Biżuteria na prezent a symbolika kamieni szlachetnych

Warto zadbać o to, by podarowana na prezent biżuteria była czymś więcej niż tylko pięknym upominkiem. Ważna jest także symbolika. Dlatego polecamy dodatki z kamieniami symbolizującymi miłość, jak na przykład rubin, granat, diament czy też lazuryt. Pierścionki, wisiorki czy też bransoletki z tymi kamieniami idealnie sprawdzą się jako prezent na rocznicę ślubu - zarówno pierwszą, jak i dziesiątą, a nawet pięćdziesiątą!

Ciekawą propozycję będą stanowić ponadto dodatki z motywami serca czy też znaku nieskończoności, a także ze spersonalizowanym grawerem (może to być data ślubu, wyznanie miłości i nie tylko!).

Biżuteria na prezent na rocznicę ślubu - dla Niej i dla Niego

Wbrew powszechnej opinii, nie tylko kobiety kochają srebrne i złote dodatki. Mężczyźni także uwielbiają stylowe bransolety, pierścienie czy też łańcuszki z zawieszkami. Dlatego wyroby jubilerskie zawsze świetnie sprawdzą się jako prezent na rocznicę ślubu i zawsze będą przypominać o wspólnie spędzonych latach. Warto pamiętać, że stanowią one doskonały pomysł na upominek nie tylko od małżonka/małżonki, ale też bliskich osób, które wspólnie z parą pragną świętować ten wyjątkowy jubileusz.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl